Gama e gjerë e produkteve

Ju zgjidhni modelin tuaj, dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër!

touched_by_design_premier_walnut

Venedikasit prej druri

Rasa druri që rrotullohen në shkallë të ndryshme dhe rregullojnë dritën.

Lamellenstoren_Lamissol_2-1-1-removebg-preview

Solomatike

Këto grila ofrojnë mbrojtje nga dielli, zhurma, përmirësojnë pamjen e jashtme dhe rrisin vlerën e përgjithshme të izolimit të ndërtesës.

Venedikasit e brendshëm

Perde dhe perde të brendshme dhe të jashtme me një pamje moderne dhe praktike për shtëpinë dhe hapësirën tuaj të biznesit.

blinds - rul

Blindat me rul janë moderne, të thjeshta dhe përshtaten lehtësisht në brendësi. Ato kishin funksion të dyfishtë: - mbrojtje nga dielli - perde dekorative

Vetëm më të mirat për klientët tanë

Ofrojmë: Perde veneciane të jashtme alumini, grila alumini, tenda të tërhequra, tenda vertikale, perde të jashtme, mbulesa çati të anuluara, perde nga insektet / mushkonjat dhe sisteme të ndryshme mbrojtëse automatike. Qëllimi ynë është t’u shërbejmë klientëve në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë. Që tani e tutje, këto materiale dhe sisteme të cilësisë së lartë të prodhuara në Zvicër janë në majë të gishtave tuaj.

Mirë se vini tek ne

Feldman i bën vizionet tuaja të vërteta

Qëllimi kryesor i kompanisë tonë është të ofrojmë siguri dhe siguri në shtëpinë tuaj dhe izolim të shkëlqyer të zërit dhe termik. Duke e bërë këtë, ne do t’ju ofrojmë një pamje më të mirë vizuale me kërkesën tuaj dhe në këtë mënyrë do të rrisim kënaqësinë tuaj me ne.

075 243 143

Feldmann Struga

Planifikoni riparimin tuaj në kohën e duhur

075 243 143

 

Specializimi ynë

Nëse jeni në procesin e ndërtimit ose redaktimit të një prej objekteve tuaja, atëherë jeni në vendin e duhur!

Një vizion

Qëllimi kryesor i kompanisë tonë është të garantojë siguri dhe siguri në shtëpinë tuaj dhe izolim i shkëlqyer i zërit dhe termik. Kjo do t'ju japë një pamje më të mirë vizuale me kërkesën tuaj dhe në këtë mënyrë rrisni kënaqësinë tuaj me ne.

cilësi zvicerane

Materiale inovative dhe me cilësi të lartë zvicerane në fushën e sistemeve të mbrojtjes kundër të gjitha llojeve të ndikimeve të motit.

Konsumatorët

Sigurimi i kënaqësisë më të lartë të klientit, sepse kënaqësia juaj është kënaqësia jonë!

Projektet e përfunduara me sukses

E përkryer për çdo lloj dhome

“Specialistët me produkte inovative zvicerane me cilësi të lartë në fushën e sistemeve të mbrojtjes nga dielli dhe moti.”

Produktet më të shitura

Perde veneciane

Një nga llojet më të përhapura të blindave në botë, me një numër të madh ngjyrash dhe dizajnesh për shijen tuaj. Siguroni mbrojtje nga rrezet e diellit gjatë verës dhe rregulloni dritën natyrale sipas dëshirave tuaja.

Perde veneciane alumini

Perde Zebra

Venedikasit prej druri